Zobacz zupełnie odmienione Koralikobranie

Wygodny fotel, ciepła herbata w ulubionym kubku i mnóstwo błyskotek, które pomogą nam spełniać nawet najbardziej niesamowite biżuteryjne fantazje - wiele z nas własnie tak wyobraża sobie jesienne wieczory. Piękna wizja prawda? Jednak aby móc ją zrealizować i tworzyć kolejne olśniewające projekty, trzeba najpierw wybrać błyskotki z najlepszych gatunków. Właśnie dlatego przygotowaliśmy Koralikobranie, na które serdecznie Cię zapraszamy. 

Koralikobranie czas zacząć!

Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że KORALIKOBRANIE przybrało właśnie zupełnie nową twarz. Aby zapewnić Ci radosną i twórczą jesień, przeszukaliśmy nasze magazyny i kompletnie  wymieniliśmy produkty w tej kategorii.

Teraz pozostaje Ci tylko sprawdzić, co znalazło się wśród nich i zebrać najlepsze okazy :)

Czego możesz spodziewać się na Koralikobraniu

1500
wyselekcjonowanych produktów
11
najpopularniejszych   kategorii 
70%
nawet tyle rabatu możesz zyskać

Wybierz najpiękniejsze okazy do swoich projektów.

Wiemy, że każdy ma inny gust i inną ulubioną technikę, dlatego selekcjonując produkty do Koralikobrania postawiliśmy na różnorodność. Wybraliśmy dla Ciebie półfabrykaty z aż 11 różnych kategorii. Znajdziesz tu m. in.: 

  • kamienie,
  • kryształki,
  • sznurki i rzemienie,
  • unikaty,
  • srebro,
  • Swarovski elements.

Wszystko po to, żeby mieć pewność, że znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. Nie zwlekaj więc i już teraz zapełnij swój kosz, pięknymi błyskotkami, które pomogą Ci uniknąć jesiennej chandry, rozbudzą wyobraźnie i pozwolą stworzyć kolejne zapierające dech w piersiach projekty.


Życzymy Ci udanych zbiorów i czekamy na rezultaty Twojej  jesiennej twórczości ;) 

Szczegółowy regulamin promocji >TUTAJ<

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl