Witaj w naszej bajce.

Od 2004 roku rozwijamy naszą pasję którą jest sklep korallo.pl. Minęło kilkanaście lat, a my niezmiennie śledząc biżuteryjne trendy poszukujemy dla Was nowości i unikatów, targujemy się z dostawcami, negocjujemy ceny przesyłki, współpracujemy z najlepszymi specjalistami i udoskonalamy obsługę. Wasze produktowe zapytania i życzenia są dla nas inspiracją i niejednokrotnie niezłym wyzwaniem. A ich zrealizowanie daje nam nieopisaną satysfakcję. Dla stałych Klientów staramy się być inspiracją i źródłem natchnienia. Tym, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tworzeniem biżuterii przedstawiamy podstawowe techniki i triki w formie prostych i czytelnych tutoriali.

Anita i Jacek Pełszyńscy

Wspaniale, że z nami jesteś!

Poziom biżuterii hand made rośnie z roku na rok. Podziwiamy i gratulujemy wprawionym rękodzielniczkom i rękodzielnikom. Jesteśmy dumni, dostarczając Ci materiały do wszystkich pięknych prac.

„Ogromną radość sprawia mi oglądanie biżuterii wykonanej przez naszych Klientów. Fajnie, że tyle osób samodzielnie tworzy piękne przedmioty. Jesteście niezwykle kreatywni i twórczy. Wiele prac, które zgłaszacie do naszych konkursów zapiera dech w piersi.” Anita

Jak zacząć robić biżuterię?

Rozważasz czy zacząć robić biżuterię. Czy będziesz potrafić? Jesteśmy przekonani, że tak! Dlaczego? Bo jeśli potrafisz zawiązać buty z pewnością dasz radę zrobić biżuterię.  Poważnie! Jeśli umiesz przewlec sznurek przez dziurkę i zawiązać supeł, to nie masz się nad czym zastanawiać. Do dzieła! W razie czego pomożemy i poradzimy – po to jesteśmy 🙂

Chcę zacząć » 

Jak to się zaczęło?

Dlaczego naszą pasją są koraliki, kamienie i cała reszta, przeczytasz w zakładce – historia Korallo.

Historia Korallo »

Co sądzą o nas Klienci?

O tym, że Klienci uważają nas za najlepszych w tym co robimy, możesz upewnić się w dziale opinie i listy od Klientów.

Opinie Klientów »

Korallowa Drużyna!

We dwie osoby nie da się tego ogarnąć. W dziale kto za tym stoi dowiesz się, kto tworzy takie fajny zespół.

Zespół Korallo »

Możliwości współpracy!

Jeśli marzysz o rozwijaniu swojej kariery w naszym sklepie to sprawdź czy przypadkiem właśnie nie szukamy kogoś do naszej ekipy.

Sukces z Korallo » 

Kontakt

W dziale kontakt znajdziesz na nas namiary. Zapraszamy. Pisz, dzwoń, pytaj, oceniaj. Czekamy zawsze chętni do pomocy i gotowi na Twoje konstruktywne oceny i sugestie.

Kontakt » 

W Korallo nowości gonią nowości,

Zawsze jesteśmy bardzo ciekawi reakcji Klientów na najnowsze produkty, I tak nam się coś wydaje, że bardzo lubicie ten dział naszego sklepu. Więc zapraszamy na nowości.

Najnowsze produkty Korallo »  

a promocje depczą po piętach okazjom!

Dbamy o ceny naszych produktów. U nas zawsze możesz skorzystać z różnych promocji. Dbamy o to, by w naszym sklepie ich nie zabrakło. Co możesz u nas znaleźć?

  • zakładkę, gdzie widoczne są zawsze produkty w atrakcyjnych cenach
  • outlet, gdzie końcówki kolekcji czekają na swojego nowego właściciela w niezwykle niskich cenach
  • różne cykliczne atrakcje, pojawiające się na naszej stronie i w newsletterze
  • kategorię „za grosz” – cykliczna akcja promocyjna, która oferuje produkty nawet za 0.09 zł!

Najlepsze ceny w Korallo »

Zobacz, że składanie zamówienia w Korallo jest bardzo proste

Dlaczego składanie zamówień w naszym sklepie jest tak przyjemne?

  • jest bardzo proste. System na bieżąco podpowie Ci co masz zrobić dalej,
  • staramy się maksymalnie dopasować do Klienta. Możesz napisać nam w uwagach informację o wyglądzie produktu – w miarę możliwości staramy się, aby produkt był idealny,
  • do każdego zamówienia dołączamy pełny wydruk zamówienia, gdzie znajdziesz potrzebne informacje – kod produktu, jego nazwa oraz dokłada cena i naliczone rabaty. Każdy produkt będzie oznaczony numerkiem zgodnym z wydrukiem.

 ♥ Składam zamówienie ♥