Koszty i formy dostawy zamówień w sklepie Korallo

 

Szybka przesyłka kurierska
Nazwa kuriera Sposób płatności Wartość produktów Koszt dostawy
DPD
 (czas doręczania: 1-2 dni robocze)
przedpłata na konto do 129 zł 12,90zł 
od 129 zł 0zł
pobranie
(płatność kurierowi wyłącznie
gotówką)
do 149 zł 15,90zł 
od 149 zł 0zł
 
Szybka przesyłka Pocztowa
Nazwa usługi Sposób płatności Wartość produktów Koszt dostawy
Pocztex 48 (Poczta Polska)
 (czas doręczania: 1-2 dni)
przedpłata na konto do 119 zł 9,90zł
od 119 zł
0zł
 

Inne formy
Nazwa usługi Sposób płatności Wartość produktów Koszt dostawy
odbiór osobisty przy odbiorze - 0 zł
przesyłka zagraniczna (GLS) przedpłata na konto - 39zł
Cennik obowiązuje od dnia 1.07.2019 Podano ceny brutto.


Uprzejmie prosimy o zgłaszanie obsłudze sklepu, chęci otrzymania faktury z odwróconym VAT-em na srebro, poprzez wpisanie którkiej informacji w polu uwagi, podczas składania zamówienia.


Szczegółowy opis form przesyłki:

  1. Przesyłka priorytetowa (Poczta Polska) - list polecony, priorytetowy, teoretyczny czas dostarczenia przesyłki 1-2 dni robocze, dostarczany przez listonosza. UWAGA! W przypadku gdy waga przesyłki przekracza 1 kg jest ona automatycznie wysyłana kurierem. Jeśli mimo tego chcieliby Państwo otrzymać przesyłkę Pocztą Polską wymaga to dopłaty w wysokości 5 zł.
  2. Paczki o wartości przekraczającej 300 zł, takze wysyłane są kurierem.
  3. Przesyłka kurierska - paczka kurierska, ubezpieczona, teoretyczny czas dostarczenia przesyłki 1-2 dni robocze, dostarczana wyłącznie przez kuriera DPD.
  4. Przesyłka zagraniczna - paczka kurierska, ubezpieczona, teoretyczny czas dostarczenia przesyłki 3-5 dni roboczych, dostarczana wyłącznie przez kuriera GLS.
Na czas realizacji zamówienia składają sie dwa podstawowe etapy:
  • Pakowanie i przygotowanie do wysyłki
Zarówno w przypadku zamówień opłaconych przelewem, jak i wysyłanych za pobraniem czas potrzebny na spakowanie Państwa zamówienia rozpoczyna się w chwili "przekazania zamówienia do realizacji" - na Państwa adres e-mail powinno zostać przesłane automatyczne powiadomienie. Na spakowanie wszystkich zamówionych produktów potrzebujemy nie więcej niż 96 godzin (wyłączając dni wolne od pracy). W 95% przypadków zamówienia wysyłane są tego samego lub kolejnego dnia. Po spakowaniu przekazujemy przesyłkę z Państwa zamówieniem do odpowiedniego przewoźnika (Poczta Polska lub kurier) i tutaj zaczyna się drugi etap realizacji Państwa zamówienia.
  • Dostarczenie przesyłki
W przypadku Poczty Polskiej wszystkie nasze przesyłki nadawane są jako listy polecone priorytetowe. Poczta Polska deklaruje dostarczenie ich w ciągu 1-2 dni roboczych od daty nadania.

Zamówienia nadane za pośrednictwem firmy kurierskiej dostarczane są najczęściej w następnym dniu po nadaniu przesyłki.
Zamówienia nadawane poza granice Polski zawsze są nadawane poprzez kuriera GLS. Przesyłka zwykle dostarczana jest do 5 dni roboczych. Klienów z poza terenu UE prosimy o kontakt przed realizacją płatności celem ustalenia kosztów dostawy do wskazanego kraju.

O postępach w realizacji zamówienia informujemy na bieżąco poprzez wiadomości e-mail. Jeżeli wiadomości nie pojawiają się w skrzynce głównej, prosimy o sprawdzenie folderu spam.