Galeria Prac

Mamy przyjemność przedstawić Wam Galerię Prac I Ogólnopolskich Mistrzów w Tworzeniu Biżuterii.
Na początku jednak kilka słów o tym, dlaczego przedstawiamy prace Uczestniczek w taki a nie inny sposób.
Wyzwanie Mistrzostw było wymagające, by nie rzec - trudne. Ograniczona ilość czasu i materiałów wymagały od Uczestniczek iście mistrzowskiego podejścia do tematu. Mamy jednak ogromną przyjemność stwierdzić, że przesłane prace nie zawiodły naszych oczekiwań.
Prace są wyjątkowo różnorodne.
Ogromną trudność przedstawiało ujęcie ich tak, aby Waszej ocenie podlegały wyłącznie talent Kandydatki na Mistrzynię a nie scenografia czy umiejętność robienia zdjęć albo nawet - zwykła sympatia do Twórcy.
Dlatego też staraliśmy się, aby zdjęcia przedstawiały prace możliwie jednorodnie a numeracja prac została zmieniona względem kolejności na liście startowej.

Oczywiście, zachęcamy, abyście dzieliły się z innymi pięknem prac i jak najbardziej zachęcały do głosowania - chcemy jednak, aby nazwiska Was nie rozpraszały podczas oglądania galerii.

Galeria ma na celu wyłonienie Waszego Mistrza w Tworzeniu Biżuterii - dlaczego oddajemy w Wasze ręce Galerię oraz formularz do głosowania. W formularzu możecie wskazać dowolną ilość prac - tak, aby uhonorować wszystkie, które waszym zdaniem na to zasługują. Prosimy również o podanie adresu e-mail. Wśród uczestniczek głosowania rozlosujemy dodatkową nagrodę a zwycięzcę poinformujemy e-mailem.


Wiemy, że zdjęcia niemal "techniczne" nie oddają piękna szczegółów, dlatego nasi Jurorzy będą mieli okazję osobiście obejrzeć prace, oczywiście pozbawione informacji o autorze, aby ocenie podlegała praca jako całość, jej detale i ogólny efekt. Również Was nie chcemy pozbawiać możliwości cieszenia się prawdziwym pięknem ukrytym w doskonałości technicznej i efektowności detali, dlatego po zakończeniu głosowania publiczności będziemy pokazywali Wam poszczególne prace wraz z najbardziej zachwycającymi efektami pracy Mistrzów - ponieważ naszym zdaniem każda Uczestniczka wykazała się tak ciekawym podejściem do tematu, że naprawdę warto poświęcić chwilę, aby to podziwiać.