Unboxing - tutaj tkwi sekret Korallo!

Jak to robimy? To bardzo proste!
Pierwsze zakupy w Korallo przed Tobą? Zastanawiasz się czy warto? Zobacz jak wyglądają nasze paczki, w jaki sposób pakujemy zamówione przez Ciebie produkty i przekonaj się, że przesyłka wysyłana przez nas jest w 100% bezpieczna. Zabierzemy Cię na krótką wycieczkę, na której zobaczysz dokładnie co otrzymują nasi klienci i poznasz sekret ich zadowolenia.

Twoje zamówienie zawsze pakujemy w bezpieczne, bąbelkowe koperty po to, aby podczas transportu nic się nie stało z Twoimi błyskotkami. Fioletowa pieczątka to nasz znak rozpoznawczy, od razu wiadomo, że to przesyłka od nas.

Każda przesyłka posiada etykietę z wydrukowanym adresem, który wpisujesz w formularzu podczas składania zamówienia, dlatego bardzo ważne jest jego poprawne wprowadzenie, ponieważ etykiety drukowane są automatycznie i to, co wpiszesz w formularzu znajdzie się właśnie na tej etykiecie.

Po otwarciu koperty ukazuje się raj :) Wszystkie produkty pakujemy w pojedyncze woreczki strunowe tak, aby nic się nie pomieszało.

Delikatniejsze produkty (np. kryształki Swarovski, Preciosa czy ceramikę) dodatkowo owijamy folią bąbelkową i zaklejamy taśmą.

Do zamówionych produktów zawsze dołączamy wydrukowany szczegółowy wykaz zamówienia, na którym bez problemu odnajdziesz zamówione produkty. Zestawienie zawiera wszystkie niezbędne informacje, a także to, co najważniejsze, czyli listę zamówionych produktów opatrzoną kodem, nazwą i ceną.

Zawsze staramy się, aby do każdego z zamówień dołączyć skromny GRATIS, który być może przyda się przy Twoim kolejnym projekcie.

W celu łatwiejszej identyfikacji zamówionych produktów każdy z woreczków z konkretnym produktem oklejamy etykietą z numerem, który odpowiada liczbie porządkowej na otrzymanym zestawieniu produktów w zamówieniu. Dzięki temu, bez problemu rozpoznasz swoje produkty, bez konieczności przyglądania się każdej z kuleczek czy półfabrykatów.

Oprócz tego, specjalne grupy produktowe pakujemy osobno i oklejamy dodatkową etykietą z logiem firmy lub nazwą danej grupy np. TOHO Beads, Swarovski, Preciosa czy Srebro pr. 925. Dzięki temu masz absolutną pewność, że w konkretnym woreczku znajdują się tylko markowe produkty, a produkty ze srebra nie wymieszają się z półfabrykatami w kolorze srebrnym.

Cały czas ulepszamy nasz system pakowania, tak aby Twoje zamówienie były jeszcze bezpieczniejsze a wysyłka trwała jeszcze krócej. Zdajemy sobie sprawę, że na pewno możemy ten proces jeszcze ulepszyć, dlatego jeśli masz jakieś sugestie, po prostu napisz do nas na adres sklep@korallo.pl. Chętnie poznamy Twoje zdanie w tej kwestii, a najlepsze propozycje oczywiście wdrożymy :)