Delikatna biżuteria wykonana ze srebra, do tego pozłacana i ozdobiona kryształkami Swarovski to gustowna  ozdoba dla minimalistek. Warto zainwestować  w srebrne pozłacane półfabrykaty i kryształki Swarovski. W takiej delikatnej biżuterii wykonanej z dobrej jakości materiałów będziesz się czuć wyjątkowo. Metoda, którą przedstawiam niżej może jest trochę nietypowa, bo kto słyszał żeby robić naszyjniki z bransoletek. Ale jednak, da się! I warto. Bo efekt jest bardzo dobry.

łańcuszek z kryształkami swarovski

Delikatna biżuteria wykonana samodzielnie z pozłacanych półfabrykatów i pięknych kryształków Swarovski.

Do wykonania naszyjnika potrzebne będą:

potrzebne produkty
nawlecz koraliki i kryształki na szpilkę

Krok 1. Od szpilki odetnij główkę i wykonaj na jej końcu oczko. Jeśli posiadasz srebrny pozłacany drucik to przygotuj dwa kawałki o długości 5cm i zakończ je oczkami z jednej strony. Następnie nawlecz na szpilkę naprzemiennie kryształki i srebrne pozłacane koraliki.

połącz ozdobiona szpilkę z łańcuszkiem i ozdobnym łącznikiem

Krok 2. Zdemontuj przy jednej bransoletce przedłużkę a przy drugiej zapięcie. Połącz przygotowaną szpilkę z kryształkami z jednej strony z łańcuszkiem a z drugiej z łącznikiem.

to samo powtórz z drugą szpilką

Krok 3. To samo zrób z drugą szpilką. Pamiętaj o symetrycznym układzie kryształków na drugiej szpilce.

Gotowy pozłacany naszyjnik z kryształkami swarovski

Pozłacany naszyjnik z kryształkami jest gotowy.

Delikatny , gustowny naszyjnik ze srebra pozłacanego

Delikata biżuteria ze srebra od kilku lat bije rekordy popularności. Od wielu sezonów nasze dekolty zdobią cienkie łańcuszki z małymi zawieszkami czyli tak zwane celebrytki. Ozdobienie łańcuszka ażurowym łącznikiem i kryształkami Swarovski daje trochę inny efekt. Pozłacany łącznik w kształcie kółka z symetrycznym wzorem przedstawia geometryczny kwiat.  Wzór ten nazywany jest kwiatem życia. To jeden z najstarszych symboli na świecie.

Pozostajemy w minimalistycznej stylistyce, ale w inny sposób. Kto lubi takie odmiany? Ja, bardzo!

Do dzieła! Uściski i błyskotkowe pozdrowienia,

Anita