Jak tylko zobaczyłam te baranki – wiedziałam, że z miejsca je pokocham. Są oryginalne, nieszablonowe i bardzo efektowne. Jeśli chcesz zrobić wrażenie na przyjęciu nowoczesną biżuterią – śmiało sięgaj po baranki Twins. 🙂 Co więcej – by wykonać kolczyki wystarczy Ci jedynie 10 minut. Gotowa?

Zobacz gotowe kolczyki kulki z barankami Twins
Krok 1. Przygotuj potrzebne materiały by stworzyć kolczyki kulki z barankami twins

By zrobić te niezwykłe kolczyki kulki użyłam:

Krok 2. Na sztyfcie umieść odrobinkę kleju

Krok 1. Na sztyfcie umieść odrobinkę kleju

Krok 3. Umieść na sztyfcie perełkę.

Krok 2. Umieść na sztyfcie perełkę. Zrób to delikatnie – w innym przypadku klej może wycieknąć na perełkę, co sprawi, że powłoka może się zniszczyć. Przytrzymaj chwilkę kolczyk (wystarczy około minuta), niech kuleczka dobrze się ułoży na sztyfcie. Odłóż kolczyk do wyschnięcia. Wystarczy godzina – dwie.

Krok 4. Dokładnie tak samo postępuj drugą perełką.

Krok 3. Dokładnie tak samo postępuj drugą perełką. Ja wymarzyłam sobie, by na sztyfcie znalazła się mniejsza, bo 6 mm kuleczka.

Krok 5. Na sztyft baranka nałóż odrobinę kleju

Krok 4. Czas na baranki! Na sztyft baranka nałóż odrobinę kleju.

Krok 6. Na sztyft nałóż perełkę.

Krok 5. Na sztyft nałóż perełkę. Postępuj dokładnie tak, jak w przypadku sztyftów. Lekko przytrzymaj perełkę i poczekaj aż klej porządnie wyschnie.

Krok 7. Kolczyki kulki z barankami Twins gotowe

Krok 6. Kolczyki gotowe! 🙂

Tak prezentują się gotowe kolczyki kulki z barankami. Są fenomenalne nie tylko ze względu na swój nowoczesny design, ale również na mały rozmiar. Kolczyki idealnie sprawdzą się nie tylko na wielkie przyjęcia, gdzie olśnisz gości ciekawą biżuterią, ale śmiało możesz założyć je do pracy, czy nawet na luźne spotkanie ze znajomymi.

Teraz Twoja kolej! 🙂 Poniżej przygotowałam produkty, które z pewnością Ci się przydadzą!

Koniecznie daj znać w komentarzu jak Ci poszło.

Radości z tworzenia życzy Monika