W 2021 roku w Twojej szkatułce z biżuterią nie może zabraknąć ozdób z perłami. Zgodnie z najnowszymi trendami perły powinny być dość duże, nieregularne, po prostu wyjątkowe. Dlatego proponuję Ci tutorial na naszyjnik z perłą i srebrnym łącznikiem.

Naszyjnik z perłą zrobisz w kilka minut, a może być ozdobą zarówno eleganckich kreacji, jak i takich na luzie 🙂 Na większe wyjście do naszyjnika załóż też albo kolczyki sztyfty z wklejanymi perełkami, albo delikatną bransoletkę z zawieszką z perły. Jeśli chcesz wiedzieć, jak zrobić taką bransoletkę, zerknij do tutorialu na bransoletkę z perłą.

naszyjnik z perłą

Do wykonania naszyjnika z perłą potrzebne będą:

  • Srebrny gotowy łańcuszek z oponkami – PS6137
  • Srebrny łącznik kwiatek – PS8311 – 1 szt.
  • Perła naturalna – PH0257 – 1 szt.
  • Kółeczka zaciskowe 3 lub 4 mm – PS5505 – 2 szt.
  • Szpilka srebrna z główką – PS1602 – 1 szt.
  • Szczypce tnące, okrągłe, szczypce płaskie 2 szt.
  • Czas potrzebny: około 5 min.

To co, zaczynamy?

naszyjnik z perłą
naszyjnik z perłą

Krok 1. 

Najpierw na szpilce z perłą zrób oczko (loopik). Jeśli nie wiesz jak zrobić zawieszkę na szpilce, zerknij do wpisu : Mały przewodnik po narzędziach cz.2 – jak używać szczypiec?

naszyjnik z perłą

Krok 2. 

Teraz musisz połączyć łańcuszek, srebrny łącznik i zawieszkę z perłą.

naszyjnik z perłą

Krok 3. 

Najpierw połącz zawieszkę z łącznikiem.

naszyjnik z perłą

Krok 4. 

Odegnij oczko przy zawieszce z perełką, przełóż przez kółeczko przy łączniku i zagnij oczko. Zwróć uwagę, aby dokładnie zagiąć oczko szpilki, aby nie zahaczało się o ubrania podczas noszenia.

naszyjnik z perłą

Krok 5. 

Teraz załóż jedno kółeczko zaciskowe z drugiej strony łącznika.

naszyjnik z perłą

Krok 6. 

Drugim kółeczkiem połącz łańcuszek i kółeczko z zawieszką. Jeśli wybierzesz kółeczko 3 mm zawieszka nie będzie przesuwała się na łańcuszku, ozdobne oponki nie przejdą przez kółeczko.

naszyjnik z perłą

I gotowe! Po 5 minutach masz już gotowy naszyjnik z perłą, który doskonale wpisuje się w trendy biżuteryjne na 2021 rok. Duży wybór wzorów łączników oraz różnorodność pereł, sprawiają, że masz wiele możliwości stworzenia naszyjnika doskonale dopasowanego do Twoich potrzeb.

Jeżeli postanowisz zrobić własną wersję tego naszyjnika, koniecznie daj nam znać drogą mailową lub oznaczając nas na Instagramie lub Facebooku.

Perły do biżuterii w wielu kształtach i rozmiarach znajdziesz wśród naszych nowości. Kliknij w przycisk i zainspiruj się 🙂

perły naturalne