Biżuteria minimalistyczna króluje nie tylko w biurach, ale także na salonach. Z dodatkiem drobnych kamieni, koralików lub tylko ozdobnych elementów srebrnych i złotych.W dzisiejszym tutorialu postanowiłam zostawić z boku wszystkie błyskotki i wyczarować coś prostego i eleganckiego z samego srebra.

Bransoletka z łańcuszków powinna spodobać się tym, którzy lubią lekką, delikatną biżuterię z mocniejszym akcentem.

To co zaczynamy?

Do wykonania bransoletki potrzebne będą:

elementy potrzebne do zrobienia bransoletki

 Krok 1.

Pracę nad bransoletką zaczynam od pocięcia łańcuszka na równej długości odcinki. W moim przypadku są to odcinki około 7 cm, ale ich długość zależy od obwodu nadgarstka i ilości segmentów, które chcemy wykonać. 

Krok 2.

Montaż poszczególnych segmentów bransoletki zaczynam od nawleczenia na kółeczko zaciskowe łańcuszków (w przypadku tej bransoletki jest to 6 kawałków łańcuszka). 

Krok 3.

Teraz czas na zakończenie drugiej strony segmentu również za pomocą kółeczka zaciskowego. Tym sposobem otrzymujemy pierwszy segment bransoletki.

 Krok 4.

W ten sam sposób zabieram się za drugi segment bransoletki. To co zmienia się w tym przypadku to zakończenie. Końcówki łańcuszków nawlekamy na jedno z kółeczek z pierwszego segmentu.

 Krok 5.

Montaż zapięcia zaczynamy od rozdzielenia zapięcia toggle na 2 elementy. Oddzielnie „skobelek”, oddzielnie kółeczka.

 Krok 6.

Elementy zapięcia za pomocą szczypiec montuję po obu stronach bransoletki.

I gotowe!

Jeżeli postanowisz zrobić własną wersję tej bransoletki, koniecznie daj nam znać drogą mailową lub oznaczając nas na Instagramie lub Facebooku.

Pozdrawiam kreatywnie.

Asia