Unboxing - zobacz w czym tkwi sekret doskonałości naszych przesyłek.

Z okazji Światowego Dnia Jakości postanowiliśmy, na przykładzie pakowania, opowiedzieć Wam, czym dla nas jest najwyższa jakość.

Poznajcie 4 sekrety, które zapewniają bezpieczeństwo zawartości paczek, a co za tym idzie pełną satysfakcję, gdy trafiają do Waszych rąk.

Sekret 1.  

Wasze błyskotki zawsze pakujemy najbezpieczniej jak się da. Zamówienia wysyłamy w kartonowych pudełkach lub kopertach z bąbelkową wyściółką. Wszystko po to, aby podczas transportu nic się z nimi nie stało. Dodatkowo nad bezpieczeństwem zawartości czuwa on - K0t Bezpieczeństwa. Dzięki niemu macie pewność, że po drodze nikt nie szperał w Waszym zamówieniu.

Sekret 2.  

Po otwarciu paczki, ukazują się prawdziwe skarby - oczywiście starannie opakowane :) Wszystkie produkty pakujemy w pojedyncze woreczki strunowe tak, aby nic się nie pomieszało, nawet podczas najbardziej ekstremalnej podróży.  

Delikatniejsze produkty, wymagające szczególnej ostrożności, dodatkowo owijamy folią bąbelkową i zaklejamy taśmą.

Sekret 3.  

Do zamówionych produktów zawsze dołączamy wydruk, na którym znajdziecie wszystkie niezbędne informacje o Waszych nowych błyskotkach (kod, nazwę, ilość i cenę). W celu łatwiejszej identyfikacji zamówionych produktów, każdy z woreczków z konkretnym produktem oklejamy etykietą z numerem, który odpowiada numerowi pozycji na zamówieniu.

Sekret 4.  

Różne grupy produktowe pakujemy osobno i oklejamy dodatkową etykietą z logiem firmy lub nazwą danej grupy, np. Swarovski czy Srebro pr. 925. Dzięki temu macie absolutną pewność, że w konkretnym woreczku znajdują się tylko markowe produkty. Ponieważ lubimy zaskakiwać, staramy się także, aby w każdej przesyłce znalazł się drobny upominek. 

Nieustannie udoskonalamy nasz system pakowania, dlatego w ostatnich dniach do naszych przesyłek wprowadziliśmy coś dotychczas niespotykanego w świecie handmade. Teraz otwierając paczkę, zachwyci Was... delikatny aromat. Czego? O tym przekonajcie się sami ;) 

A może Wy macie jakieś pomysły lub uwagi, co moglibyśmy zrobić jeszcze lepiej? Napiszcie do nas na adres: sklep@korallo.pl :)


A jeżeli chcecie przekonać się, jak na żywo wyglądają i pachną nasze paczki, zapraszamy do sklepu.