Karta podarunkowa - najlepszy prezent dla kochających tworzyć biżuterię.

karta podarunkowa

 

Co kupić na prezent miłośniczce tworzenia biżuterii? 

Szukasz prezentu dla kogoś, kto kocha tworzyć biżuterię? Karta upominkowa jest odpowiedzią na wszystkie Twoje problemy. Dzięki niej, nie musisz samodzielnie szukać półfabrykatów, które mogłyby zadowolić osobę, którą chcesz obdarować, a także unikasz ryzyka, że wybierzesz coś, co nie przypadnie jej do gustu. A tak, Ty masz gotowy prezent w kilka minut, a osoba, która go otrzyma, oprócz nowych koralików, zyska także możliwość ich samodzielnego wyboru, co dla prawdziwej miłośniczki handmade'u jest ważną częścią twórczego rytuału. Do wyboru są karty o wartości 50 i 100 zł oraz ich wielokrotności. Jaką wartość wybierzesz, zależy więc wyłącznie od Ciebie. 

 

Zamów kurierem lub wydrukuj ją samodzielnie.

Okazja tuż-tuż, a Ty boisz się, że zamówiona karta nie zdąży dotrzeć? Nie ma problemu. Możesz zamówić ją w wygodnej formie w postaci pliku pdf i wydrukować samodzielnie w domu. Dzięki temu oszczędzasz czas, a także pieniądze, bo nie musisz ponosić kosztów dostawy. 

Oczywiście możesz też zamówić ją kurieremKarty podarunkowe drukujemy na specjalnym papierze, o wyższej gramaturze, dzięki czemu prezentują się niezwykle elegancko. Wybór należy do Ciebie. 

W przypadku wyboru wersji wysyłki mailowej, prosimy podczas zakupów zaznaczyć opcję Odbiór osobisty, a w pole uwagi wpisać, że mamy wysłać ją w formie elektronicznej. 

 

Sposób realizacji karty podarunkowej

Wartość karty można wykorzystać na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest wpisanie unikatowego kodu podczas składania zamówienia. Po jego wprowadzeniu, wartość zakupów automatycznie pomniejszy się o kwotę kuponu.

Druga opcja jest szczególnie przydatna w momencie, gdy wartość zakupów jest mniejsza niż wartość kuponu lub kwota kuponu jest tak duża, że nie da się jej wydać na raz (to czysto hipotetyczne rozważanie, bo przecież wiadomo, że nie ma takiej kwoty, której nie można by wydać na koraliki ;) )

W tej sytuacji obdarowana osoba powinna wysłać nam mailowo informację o chęci dopisania kwoty z kuponu do swojego salda. Takie rozwiązanie ma jeszcze jedną wielką zaletę. Nie trzeba pilnować karty, a jak wiadmo takie rzeczy lubią się gubić w najmniej oczekiwanym momencie. Wystarczy raz podać kod, a potem można swobodnie dysponować posiadaną kwotą za pomocą swojego salda. 

Karty nie mają terminu ważności, więc przyjemność korzystania z nich można rozłożyć sobie w czasie. To jednak też raczej czysto teoretyczne rozważanie, bo z doświadczenia wiemy, że nigdy nie trwa to dłużej niż kilka dni.

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Created by vlct.com (c) Korallo.pl