Nowa odsłona Korallo to zupełnie nowe możliwości. Zmieniliśmy się dla Was, aby poszukiwanie błyskotek i robienie zakupów było dużo prostsze i przyjemniejsze. Co uległo zmianie?

Oto najważniejsze zmiany, które wprowadziliśmy, aby zakupy na korallo.pl były jeszcze przyjemniejsze:

 

  • nowe, dokładniejsze wyszukiwanie produktów

 

Wiemy, że poszukiwanie czegość pośród 13000 produktów nie jest proste, dlatego zrobiliśmy wszystko, aby ułatwić Ci znalezienie dokładnie tego, czego szukasz. Teraz, oprócz odświeżonego drzewa kategorii, masz także do dyspozycji niezwykle dokładną wyszukiwarkę. Aby z niej skorzystać wystarczy wpisać minimum 3 znaki, a możliwości są nieograniczone. Możesz szukać po: fragmentach kodów, nazwach, kolorach, a nawet rozmiarach dziurek. Dla ułatwienia na liście pojawiają się też zdjęcia produktów, więc teraz szukanie stanie się przyjemnością. Nie krępuj się i przetestuj jej możliwości. 

 

  • możliwość wyboru sposobu i ilości wyświetlanych produktów

 

Kolejną z małych zmian, które robią wielką różnicę jest możliwość wyboru ilości wyświetlanych produktów. Teraz możesz wybrać, czy chcesz, aby na stronie wyświetlało się 24, 48 czy 96 produktów. To jednak nie wszystko. Dodaliśmy też możliwość wyboru sposobu wyświetlania. Jeżeli najważniejsze są dla Ciebie zdjecia produktów, wybierz opcję Siatka. Jeżeli zaś chcesz zobaczyć produkty, wraz z ich szczegółowymi cechami Lista będzie Twoim ulubionym widokiem. 

 

  • automatyczne rozliczanie kuponów rabatowych

 

Wraz z wejściem nowej strony, na zawsze do lamusa odeszło rozliczanie kodów przez Biuro Obsługi Klienta. Aby zaoszczędzić Twój czas i skrócić oczekiwanie na kuriera, od teraz kody rabatowe możesz wpisywać przy składaniu zamówienia, a rabat będzie naliczał sie automatycznie. Jaka jest jeszcze jedna dobra wiadomość? Zamierzamy teraz poszaleć z kodami, więc obserwuj nas uważnie.

 

    • zapisywanie wielu adresów do wysyłki

 

Zdarza Ci się zamawiać koraliki pod różne adresy? Ta opcja Ci się spodoba. W nowym systemie możesz dodać dowolną ilość adresów dostawy i wybierać je dowolnie przy składaniu zamówienia. Chcesz, aby kurier dostarczył koraliki do pracy? Nie ma problemu. Wystarczy, że raz dodasz adres swojego biura, a przy kolejnych zamówieniach nie będziesz musiała znów wpisywać danych do wysyłki. Wystarczy jedno kliknięcie, a my już będziemy wiedzieli, dokąd wysłać Twoją paczkę. 

 

  • samodzielne dokonywanie zwrotów

zgłoszenie zwrotu

 

Oto kolejna nowość, która ułatwi Ci życie. Czasem zdarza się, że nie wszystkie z zamówionych koralików chcesz zatrzymać. Teraz, aby dokonać zwrotu masz aż 100 dni, a dodatkowo całą procedurę możesz przeprowadzić w swoim panelu Klienta. Wybierasz zamówienie z ktorego produkty chcesz oddać. Zaznaczasz je i klikasz akceptuj. My otrzymujemy informację o Twojej chęci zwrotu, akceptujemy ją, a Ty odsyłasz nam wybrane produkty. Gdy do nas dotrą, przyjmujemy zwrot, a pieniądze od razu trafiają na Twoje saldo w naszym systemie. 

 

  • dostęp do archiwum zamówień

Ileż to razy kupowałaś coś dawno temu, ale nie zachowałaś kodu produktu i teraz bardzo tego żałujesz? Ten problem także zniknie, ponieważ od teraz całą historię swoich zamówień masz dostępną po zalogowaniu na swoje konto w zakładce MOJE ZAMÓWIENIA

 

  • automatyczne rozliczanie nadpłat 

Czasem zdarzają się sytuacje, kiedy opłacisz zamówienie, a podczas pakowania okaże się, że któryś z zamówionych przez Ciebie produktów posiada wadę, która uniemożliwia nam wysłanie go do Ciebie. Inny przypadek to taki, w którym po prostu zdecydujesz się zwrócić część zamówionych produktów. W obu sytuacjach powstaje nadpłata, której rozliczanie było kłopotliwe zarówno dla Ciebie, jak i dla nas.

Teraz wszystko odbywać będzie się automatycznie, a Ty będziesz mogła sama zdecydować, jak, kiedy i w jakiej wysokości wykorzystać pieniądze zgromadzone na Twoim saldzie. Zobacz wszystkie wiadomości o saldzie.

 

 

  • intuicyjny interfejs umożliwiający zrobienie zakupów także przez urządzenia mobilne

 

Jedziesz autobusem, siedzisz w parku na ławce, albo nie chce Ci się włączać komputera, a naszła Cię ochota na koralikowe zakupy? Teraz nareszcie robienie ich będzie możliwe przy pomocy urządzeń mobilnych. 

 

Specjalnie z myślą o fanach robienia zakupów przez telefon, nasza nowa strona ma także wersję mobilną, dzięki której w prosty i szybki sposób wybierzesz swoje ulubione koraliki, w dowolnym miejscu i sytuacji. 

 

 

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Created by vlct.com (c) Korallo.pl