Zmiany dla Twojego bezpieczeństwa i komfortu zakupów

W związku z obecną sytuacją, w trosce o Twoje bezpieczeństwo, podjęliśmy w Korallo szereg działań, które mają sprawić, że robienie u nas zakupów, jak zawsze będzie komfortowe i przyjemne, a przede wszystkim bezpieczne. Oto lista zmian i zaleceń, które obowiązywać będą w najbliższych tygodniach.

 

  1. Aby zminimalizować ryzyko infekcji, wyłączyliśmy czasowo opcję odbiorów osobistych.
  2. Część naszej załogi pracuje w domach, aby dodatkowo zmniejszyć ryzyko.
  3. Gdańsk i całe województwo Pomorskie charakteryzuje się małą  ilością potwierdzonych przypadków zachorowań, co bardzo nas cieszy, ale niezależnie od tego przed każdym kolejnym pakowanym zamówieniem dezynfekujemy ręce specjalnymi płynami.
  4. Wydłużyliśmy możliwość zwrotu towarów do pół roku , żebyś w razie czego nie musiała wychodzić, aby nadać paczkę.
  5. Rekomendujemy, abyś robiąc zamówienie wybierała opcję płatności z góry zamiast pobrań. Dzięki temu unikniesz niepotrzebnego kontaktu z kurierem oraz pieniędzmi.
  6. Przedłużamy możliwość zapłaty za zamówienie. Jeżeli obawiasz się, że jakiś produkt zniknie z naszych półek, możesz złożyć zamówienie już teraz, a zapłacić za nie aż do 30 dni.
  7. Jeżeli  mimo wszystko dalej obawiasz się robić zakupy, wprowadziliśmy opcję późniejszej wysyłki. Możesz złożyć zamówienie, opłacić je i poinformować nas, kiedy mamy wysłać do Ciebie paczkę. Dzięki temu masz gwarancję, że nikt nie wykupi Twoich ulubionych koralików.
  8. Nie wiemy, jak dalej będzie rozwijała się sytuacja, dlatego uprzedzamy, że uzupełnianie stanów w najbliższym czasie może przebiegać nieco mniej sprawnie niż zazwyczaj. W związku z tym, jeżeli zależy Ci na jakichś produktach, najlepiej złóż zamówienie jak najszybciej. To pozwoli Ci w przyszłości uniknąć sytuacji, wydłużonego oczekiwania na Twoje zamówienie. 
  9. Spora część naszego asortymentu znajduje się u nas na stanie od dłuższego czasu, dlatego nie ma obaw, że mogły w jakikolwiek sposób zostać zainfekowane wirusem podczas dostawy. Poza tym nie prowadzimy żadnych dostaw z obszarów objętych kwarantanną
Nie subskrybujesz jeszcze naszego newslettera?

teraz możesz nadrobić ten brak ;)


Zapisz się i zyskaj dostęp do unikalnych treści oraz odbierz 10% rabatu na zakupy!

E-mail
Imię

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Created by vlct.com (c) Korallo.pl