Zmiany dla Twojego bezpieczeństwa i komfortu zakupów

Podjęliśmy wszelkie możliwe środki ostrożności, aby móc bezpiecznie pracować i bez przeszkód dostarczać potrzebne Ci półfabrykaty. Działy obsługi Klienta oraz pakowania pracują pełną parą, więc możesz bez obaw złożyć zamówienie. Realizujemy je na bieżąco, więc jak zawsze spodziewaj się ekspresowej realizacji. 

 

Dodatkowo wprowadziliśmy kilka dodatkowych udogodnień: 

 

  1. Wydłużyliśmy możliwość zwrotu towarów do pół roku.

  2. Przedłużamy możliwość zapłaty za zamówienie. Jeżeli obawiasz się, że jakiś produkt zniknie z naszych półek, możesz złożyć zamówienie już teraz, a zapłacić za nie aż do 30 dni.

  3. Wprowadziliśmy opcję późniejszej wysyłki. Możesz złożyć zamówienie, opłacić je i poinformować nas, kiedy mamy wysłać do Ciebie paczkę. 

  4. Spora część naszego asortymentu znajduje się u nas na stanie od dłuższego czasu, dlatego nie ma obaw, że mogły w jakikolwiek sposób zostać zainfekowane wirusem podczas dostawy. Poza tym nie prowadzimy żadnych dostaw z obszarów objętych kwarantanną

Nie subskrybujesz jeszcze naszego newslettera?

teraz możesz nadrobić ten brak ;)


Zapisz się i zyskaj dostęp do unikalnych treści oraz odbierz 10% rabatu na zakupy!

E-mail
Imię

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Created by vlct.com (c) Korallo.pl