Każdy może przecież zmienić zdanie, dlatego na zwrot produktów dajemy aż 100 dni

100 dni na zwrot dla Twojej wygody i komfortu

Legenda głosi, że można kupić za dużo koralików, jeżeli taka sytuacja zdarzyła się też Tobie lub chcesz zwrócić zakupione u nas produkty z innych względów, możesz zrobić to nie w ciągu 10, ale aż 100 dni od zakupu

Aby dodatkowo Ci to ułatwić, w nowym systemie wprowadziliśmy moduł, dzięki któremu automatycznie możesz rozliczyć zwrot.

 

Całą procedurę możesz przeprowadzić z poziomu panelu Klienta po zalogowaniu. Wybierasz zamówienie z którego produkty chcesz oddać. Zaznaczasz je i klikasz akceptuj. My otrzymujemy informację o Twojej chęci zwrotu, akceptujemy ją, a Ty odsyłasz nam wybrane produkty. Gdy do nas dotrą, przyjmujemy zwrot, a pieniądze od razu trafiają na Twoje saldo w naszym systemie. 

Łatwe prawda? Staraliśmy się maksymalnie uprościć ten proces, ale zakładamy, że wszystkie otrzymane od nas błyskotki od razu skradną Twoje serce, więc prawdopodonie nie będziesz korzystać z możliwości zwrotów ;) 

 

Pod jakimi warunkami mogę zwrócić towar?

W zasadzie jedynym warunkiem jest to, że produkt nie może być używany ani zniszczony, no i musi znajdować się w oryginalnym opakowaniu. Poza tym nic więcej nas nie interesuje, dlatego nie musisz dołączać paragonu ani podawać nam przyczyny zwrotu.

Wystarczy, że zgłosisz chęć dokonania zwrotu w swoim panelu Klienta i zaznaczysz produkty, które chcesz oddać. Po zaakceptowaniu przez nas zwrotu, odeślesz wybrane produkty, wraz z formularzem zwrotu, na nasz adres, a my w ciągu najdłużej 14 dni od momentu otrzymania danych niezbędnych do zlecenia płatności, zwrócimy Ci pieniądze na Saldo Klienta w sklepie Korallo lub na wskazane przez Ciebie konto bankowe.

Pamiętaj, że nie ponosimy kosztów związanych ze zwrotem przesyłki i nie przyjmujemy paczek za pobraniem.

 

Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.  

 

100 dni na zwrot dotyczy rezygnacji z zakupu bez konkretnej przyczyny. Ewentualne reklamacje jakościowe i ilościowe prosimy zgłaszać niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki, najpóźniej w ustawowym terminie 10 dni od jej otrzymania.

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Created by vlct.com (c) Korallo.pl