Gwarancja Zwrotu 100 dni


Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!

Jeśli zrobisz u nas zakupy i okaże się, że zamówiłeś za dużo lub po prostu rozmyślisz się, a zakupiony towar stanie Ci się niepotrzebny, możesz go zwrócić. Teraz wydłużamy ustawowy termin na zwrot towaru z czternastu do 100 dni!

Ty odsyłasz towar, my zwracamy Ci jego wartość!
Sprawdź jak dokonać zwrotu!

Zgodnie z Ustawą z 30 maja 2014 roku "O prawach konsumenta" Klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.

Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany, ani nie został w żaden sposób zniszczony.

Zwracany towar należy odesłać. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w terminie do 14 dni, licząc od momentu otrzymania danych niezbędnych do zlecenia płatności, przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta w FORMULARZU ZWROTU. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi. 

W przypadku zwrotu produktów z zamówienia wysłanego na koszt sklepu zastrzegamy prawo obciążenia klienta poniesionymi przez sklep kosztami. W szczególności, gdy wartość pozostałych produktów (nieodesłanych) spadnie poniżej 49 zł, a także w innych uzasadnionych przypadkach.

100 dni na zwrot dotyczy rezygnacji z zakupu bez konkretnej przyczyny. Ewentualne reklamacje jakościowe i ilościowe prosimy zgłaszać niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki, najpóźniej w ustawowym terminie 14 dni od jej otrzymania.