Gwarancja Zwrotu 30 dni

Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru! Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!

Jeśli zrobisz u nas zakupy i okaże się, że zamówiłeś za dużo lub po prostu rozmyślisz się, a zakupiony towar stanie Ci się niepotrzebny, możesz go zwrócić. Teraz wydłużamy ustawowy termin na zwrot towaru z dziesięciu do 30 dni!

Ty odsyłasz towar, my zwracamy Ci jego wartość!
Sprawdź jak dokonać zwrotu!

Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" Klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 30 dni od daty odebrania przesyłki.

Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany, ani nie został w żaden sposób zniszczony.

Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymanym paragonem fiskalnym lub jego kopią (jeśli został wydany). Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w terminie do 14 dni, licząc od momentu otrzymania danych niezbędnych do zlecenia płatności, przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta w FORMULARZU ZWROTU. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi. 

W przypadku zwrotu produktów z zamówienia wysłanego na koszt sklepu zastrzegamy prawo obciążenia klienta poniesionymi przez sklep kosztami. W szczególności, gdy wartość pozostałych produktów (nieodesłanych) spadnie poniżej 49 zł, a także w innych uzasadnionych przypadkach.

30 dni na zwrot dotyczy rezygnacji z zakupu bez konkretnej przyczyny. Ewentualne reklamacje jakościowe i ilościowe prosimy zgłaszać niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki, najpóźniej w ustawowym terminie 10 dni od jej otrzymania.
   

Kontakt Kontakt
Zobacz profil korallo na Facebook
Uwaga!!! Pod twoją przeglądarką internetową strona może nie działać prawidłowo
Zalecane przeglądarki to Firefox lub Chrome