Moda jest jak bumerang, regularnie do nas powraca. Po chokerach i chwostach, w ostatnim czasie obserwujemy ponowny rozkwit popularności kolczyków kół. 

Jak twierdzą kreatorzy mody, w tym sezonie powinnyśmy nosić właśnie takie ozdoby.

Podążając za modnymi motywami przygotowałam dla Was kilka propozycji, jak odmienić wygląd zwykłych kolczyków kół i nadać im bardziej osobistego charakteru.

kolczyki koła

  1. Kolczyki z chwostami

kolczyki koła
kolczyki koła

Do wykonania modnych kolczyków z dużą ilością malutkich chwostów potrzebujesz kilku elementów: kolczyki koła, koraliki przekładki i chwosty na kółeczku. Dzięki dużemu wyborowi chwostów możesz stworzyć swoje wyjątkowe kolczyki. Aby takie kolczyki ładnie wyglądały, potrzebujesz po 10 chwostów na jeden kolczyk. Dodatkowo dobrze jest dać między chwostami koraliki przekładki, dzięki czemu zachowana jest przestrzeń między chwostami.

2. Kolczyki ze skrzydłami

kolczyki koła
kolczyki koła

Kolczyki z zawieszkami są wyjątkowo łatwe do wykonania. Wystarczy, że weźmiesz kolczyki koła i zaczepisz na nich za pomocą kółeczek zaciskowych wybrane zawieszki, np. z popularnym motywem skrzydeł.

3. Kolczyki z krzyżykami

kolczyki koła
kolczyki koła

Od pewnego czasu w biżuterii popularne stały się krzyżyki. Ten symbol religijny początkowo wykorzystywały tylko gwiazdy muzyczne, ale obecnie coraz częściej można go spotkać w ofertach biżuterii modowej.

4. Kolczyki księżyc i gwiazda

kolczyki koła
kolczyki koła

Ostatnia moja propozycja to kolczyki koła ze srebrnymi zawieszkami: księżycem i gwiazdą. Możliwości noszenia takich kolczyków jest kilka. Możesz nosić zawieszki osobno, wtedy wpisujesz się w trend „kolczyków nie do pary”. Możesz też oba symbole nosić razem na jednym kolczyku.