Zapisz się i zyskaj dostęp do ogromnych rabatów.

kupony rabatowe lipiec 2021 Korallo

 

 

-15% na nici jedwabne Griffin,1000 kamieni -23% oraz aż 18% na nowości. Takie rabaty przygotowaliśmy dla Ciebie na lipiec.

 

Zapisz się na newsletter i otrzymaj dostęp do 3 kodów, które zagwarantują Ci wielkie letnie oszczędności.

 

Zapisując się, zyskasz dodatkowo comiesięczny, dostęp do dodatkowego kuponu, dostępnego tylko dla subskrybentów (pierwszy dodatkowy kupon otrzymasz na początku sierpnia).

 

 

 

WAŻNE INFORMACJE, PRZECZYTAJ KONIECZNIE!

1. Jeżeli już wcześniej zapisałaś się na subskrybcję dodatkowego kuponu, NIE ZAPISUJ się ponownie. Wszystkie kupony czekają już w Twojej skrzynce mailowej ;) 

 

2. Aby otrzymać kupony, KONIECZNIE potwierdź zapis na newsletter, który otrzymasz w wiadomosci mailowej, zaraz po wysłaniu formularza. Bez tego nie będziemy mogli wysyłać do Ciebie żadnych wiadomości. Sprawdź więc dobrze skrzynkę, bo wiadomość może wpsać do różnych folderów (np. oferty, lub spam).

 

3. Jeżeli mimo potwierdzenia zapisu nie otrzymasz kuponów, napisz do nas na sklep@korallo.pl, a wyślemy Ci kupony ponownie.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Created by vlct.com (c) Korallo.pl