Dobrze wiesz co to łapacz snów, prawda? Bardzo popularna ostatnio etniczna ozdoba. Interesujesz się biżuterią, więc z pewnością zauważyłaś popularność tego motywu w biżuterii właśnie. Kształt biżuterii przedstawiającej łapacz snów mnie urzeka. Kojarzy mi się ze słońcem, wakacjami, relaksem, beztroską. Myślę, że ten wzór idealnie wpisuje się w trendy najbliższego lata. Moda festiwalowa, boho i wakacyjne stylizacje – tu nie zabraknie łapaczy snów w tym roku. Poniżej znajdziecie bardzo prosty tutorial jak zrobić łapacz snów w formie kolczyków. Zastosowałam srebrne elementy, ale jeśli, ktoś woli można wykonać ten wzór w wersji złotej. Zachęcam do samodzielnego wykonania tych ślicznych kolczyków. KEEP CALM AND DIY. 

Kolczyki srebrne łapacz snów

Do wykonania srebrnych kolczyków potrzebne będą:

Dla osób które wolą kolor złoty przygotowałam zestaw półfabrykatów pozłacanych.

łapacz snów potrzebne produkty
montowanie kółeczkiem

Krok 1. Kółeczko rozchyl przy użyciu szczypiec. Za pomocą kółeczka zamontuj pierwsze piórko do ażurowej bazy. Zaciśnij kółeczko szczypcami.

montowanie drugiego piórka

Krok 2. Zamontuj dwa pozostałe piórka.

montowanie bigla

Krok 3. Połącz bazę z biglem. Tu też przydadzą się szczypce do rozchylania i zaciskania.

gotowe kolczyki łapacze snów

Krok 4. Następnie w ten sam sposób zrób drugi kolczyk.

Na tegorocznych Targach Biżuterii AMBERIF niemalże wszystkie stoiska producentów i importerów biżuterii srebrnej i złotej jako nowość przedstawiały różne wzory ozdób w kształcie łapacza snów. Były to kolczyki, naszyjniki, bransoletki. Raczej drobne, skromne formy. Od lat przekonuję się, że to, co zaprezentują wystawcy na Amberifie będzie popularne i noszone w najbliższym sezonie. Nie ma się nad czym zastanawiać. Swój łapacz snów trzeba wykonać czym prędzej.

Do dzieła! Uściski i błyskotkowe pozdrowienia,

Anita