Szukasz ciekawych wzorów na sznury szydełkowo-koralikowe i ukośniki? Dobrze trafiłaś! Znajdziesz tu mnóstwo inspiracji i gotowych darmowych wzorów, zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych.

sznur szydełkowo koralikowy z Toho

Przedstawiamy drugą część darmowych wzorów do nawlekania na sznury szydełkowo-koralikowe i ukośniki z koralików Toho. Tak, jak i poprzednie 5 wzorów, tak i te zaprojektowała dla Korallo Violetta Krygier. Jeśli umknął Ci wcześniejszy wpis, znajdziesz go pod linkiem >> Naszyjniki szydełkowe z Toho cz.1 <<. Ponieważ dbamy o prawa autorskie, jeśli wykorzystasz nasze wzory, nawet w zmienionych kolorach, prosimy oznacz ich autorkę i sklep Korallo.

Darmowe wzory na sznury szydełkowo-koralikowe

  1. Sznur Geometryczne romby na 8 koralików w rzędzie. Wzór do pobrania w PDF.

2. Wzór czarno biały z kolorowymi kropkami na 8 koralików w rzędzie. Możesz go zrobić w 2 wersjach – z białymi lub czarnymi koralikami na tle.

3. Wzór w złoto-brązowe paski na 8 koralików w rzędzie. Oryginalne 6 kolorów możesz oczywiście zamienić, np. na odcienie niebieskiego lub zieleni.

Ukośniki szydełkowe z Toho – wzory do pobrania

  1. Drapieżne róże, czyli wzór w róże, ale z pazurem. Ukośnik rozpisany jest na 18 koralików w rzędzie i 8 kolorów.

2. Niebieskie romby, to wzór na ukośnik z różnych odcieni koloru niebieskiego, ale oczywiście możesz wybrac własną paletę kolorów koralików. Wzór jest rozpisany na 12 koralików w rzędzie.

3. Ten wzór jest genialny do wykorzystania mix-u koralików lub też rozmaitych resztek Toho, z którymi nie wiadomo co zrobić. Możesz też użyć koralików, które oryginalnie mają rózne wybarwienia – w myśl zasady im bardziej kolorowo, tym lepiej. Ukośnik rozpisany jest na 12 koralików w rzędzie.

4. Ostatni wzór to kolejna propozycja z różami, tym razem na szarym tle z białymi kropeczkami. Schemat jest rozpisany na 18 koralików w rzędzie.


Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, zaglądaj do nas częściej! Możesz nas obserwować na Instagramie lub Facebooku. Będzie nam miło, jeśli zostawisz komentarz pod tym wpisem i pochwalisz się swoimi sznurami wykonanymi wg naszych wzorów.